מכשור מתקדם לקוסמטיקאיות ומכוני יופי: הסרת שיער, הצרת היקפים והצערת העור

קוסמטיקאיות ומכוני יופי/הסרת שיער כיום אינם מסתפקים עוד בתכשירים לטיפוח העור, אלא נענים לדרישות השוק ומציעים לקהל לקוחותיהם מכשירים להסרת שיער ומכשור קוסמטי מתקדם, המאפשר טיפול אפקטיבי, מקצועי ומהיר יותר מאי פעם.

מכשור לפוטותרפיה, מכונות להסרת שיער לצמיתות בטכניקות היפר פולס המהפכנית, ציוד נטען למזותרפיה, מכשירים מבוססי תדרים חשמליים שונים, הזנת רקמות בלחות ע"י מכשור גלווני הם רק חלק ממגוון מכשירי הקוסמטיקה שאנחנו מציעים  – בחברת לאונרדו תמצאו את המכשירים הפרא רפואיים המובילים בעולם בטכנולוגיות שמספקים תוצאות מדהימות של יופי ושלמות.

בוא נדבר!

לקוחות מספרים

לחברת לאונרדו נחשפתי בתאריך ה- 10.6.17 עבור ייעוץ למכשור לייזר ושילוב טיפולים מתקדמים.

הגיעו אליי עם המכשור לקליניקה . חצי יום של השתלמות נהדרת ובהמון סבלנות. מאז לאונרדו הפכה למשפחה השניה שלי. תמיד שם עבורי בכל שאלה.

בכל עזרה. השתלמויות מקצועיות ונהדרות ויחס מאוד חם. ממליץ בחום ובהמון אהבה.

רועי בר

קוסמטיקאי מחיפה

ברצוני לפרגן לך מכל הלב על שרות שאין דומה לו שקבלתי בעת רכישת מכונה מתקדמת להסרת שיער של לאונרדו.

לאור שנות ותק רבים בתחום הסרת שיער וניסיון רב במכונות וספקים הייתי מאוד סקפטית ולאור כל המתחרים בחנתי בקפידה את היצע השוק…

בסוף בחרתי בך אלעד, באמינות, במקצוענות, ובאכפתיות

ליאורה סגלוביץ

קוסמטיקאית מת"א

תודההה רבה על שרות צמוד ויחס אישי ומדהיםםם שלא מובן מאליו.

אני לקוחה שלכם כבר 3 שנים ומרוצה מאוד גם מהמכשור המוצלח וגם מהשירות של כל אחד ואחד מכם,סוכנים,מנהלים, טכנאים, ומדריכות  יקרות.

חגית חרפוף

קוסמטיקאית מגדרה

המכשור הקוסמטי של לאונרדו מתקדם יותר!

הבחירה במכשירי קוסמטיקה של חברת לאונרדו, המהווה מרכז שיווק מרכזי לקוסמטיקאיות ומכוני יופי ובעלת הסטנדרטים הבינלאומיים, טומנת בחובה יתרונות מרחיקי לכת הן לכן, הקוסמטיקאיות, והן לקהל הלקוחות שלכן:

  • חדשנות פורצת דרך: חברת לאונרדו מציעה למכירה את מיטב המכשירים לקוסמטיקאיות בסטנדרט בינלאומי, פתרונות פורצי דרך חדשניים בתחומי האסתטיקה והקוסמטיקה הרפואית.
  • קיצור משמעותי של זמן הטיפול: בזכות המכשור הקוסמטי החדשני של לאונרדו, תוכלו להשלים טיפולי להסרת שיער בחמישית עד עשירית מהזמן שהיה לוקח לכם בעבר או במכשור מתחרה אחר, להצר היקפים בטיפול יחיד, לכסות שטחי גוף גדולים ולהקפיא שומנים.
  • ייעול הטיפולים: הננו טכנולוגיה המתקדמת של לאונרדו, והמכשור המתקדם בעולם בתחום הקוסמטיקה הרפואית, מאפשרים לייעל את הטיפולים ולהגיע לתוצאות מידיות תוך שביעות רצון מלא של מטופלות, המלצות אישיות עליכן והרחבה של מעגל הלקוחות.
  • הגדלת הרווחיות: קיצור משכו של הטיפול המתאפשר הודות למהירות הפעולה המדהימה במכשור הקוסמטי הרפואי מבית לאונרדו הפועל בטכנולוגיית היפר פולס ALT , מגדיל עבורכן את הרווחיות באופן משמעותי.