זה סיפור הצלחה אמיתי!

אודות לאונרדו, ההמצאות והפיתוחים בתחום הקוסמטיקה הרפואית

מאז ומעולם השם ליאונרדו (דה וינצ'י) מציף תמונות של המצאות ופיתוחים שהביאו בשורה, חידוש וקידמה לעולם כולו. כיום, במבט לאחור על פני יותר מעשור של פעילות, אנחנו משוכנעים יותר מתמיד שלא יכולנו לבחור לעצמנו שם טוב יותר ואשר מייצג נאמנה את סוג הפעילות שלנו ואת האופן בו אנחנו עובדים. ואכן, זו ליבת פעילות החברה:

פיתוח יבוא ושיווק של מכשור מתקדם משולב עם תכשירים ננו-טכנולוגיים המיועדים למגוון טיפולי קוסמטיקה רפואית וטיפוח

הסרת שיער במהירות האור (מבוסס פטנט בלעדי), הצרת היקפים, חידוש ומתיחת העור, העלמת קמטים, הזנת הגוף, אנטי אייג'ינג ועוד קשת רחבה של טיפולים שנותנים מענה מושלם למגוון של בעיות כמו: אקנה, צלוליט, פטרת ציפורן ועוד.

פיתוח טכנולוגיות חדשות ומערכות טיפוליות מתקדמות

הכל נעשה מתוך ראיית צורך כפול: ארגונומיה מעולה, סביבת עבודה נוחה, מהירות עבודה ויעול תהליכים לגורם המטפל (קוסמטיקאיות והמטפלים במכוני הקוסמטיקה והיופי). תוצאות מדהימות כבר אחרי טיפול ראשון, הקטנת מספר הטיפולים הנדרש להשגת תוצאות סוחטות מחמאות, ושיפור חוויית הטיפול לקוחות הקצה לרמת ההנאה הגבוהה ביותר ללא כאבים וללא תופעות לוואי.

ובשורה התחתונה מדובר באנשים שפועלים למען אנשים

רוני בר, היזם והמייסד של החברה, הקים את לאונרדו לאחר שצבר ניסיון רב בתחום המכשור הקוסמטי-רפואי. צוות החברה מונה מהנדסי פיתוח, מומחים טכניים וצוותי הדרכה מהשורה הראשונה. הגורמים המקצועיים בחברה אמונים על פיתוח מתמיד של מכשירים חדשים, בקרה קפדנית על תהליכי הייצור ומתן שרות טכני צמוד ואישי ללקוחות. כל תהליכי הפיתוח והמחקר נעשים תוך בחינה ולימוד מתמיד של הצרכים המשתנים של הקהל המקצועי ולקוחותיהם ומתוך מגמה להביא לתוצאה הטובה ביותר תוך העצמת חוויית הטיפול.

ארגון התקינה הבינלאומי (ISO –  International Organization for Standardization)

ארגון התקינה הבינלאומי הוא גוף בינלאומי הקובע תקנים. ISO הוא בא־כוחם של גופי תקינה לאומיים ברחבי העולם, אשר מגדיר תקנים תעשייתיים ומסחריים בינלאומיים. ISO אמנם מגדיר את עצמו כארגון לא־ממשלתי, אך יכולתו להציב תקנים, אשר באופן תדיר הופכים לחוק דרך חוזים או תקנים לאומיים, הופכת אותו לבעל השפעה משמעותית בתחומים רבים.
למידע נוסף אודות הארגון בויקיפדיה
המשך קריאה סגור
10

שנות פיתוח וצמיחה

13

מדינות ברחבי העולם

620

מכונות נמכרו בהצלחה

1650000

טיפולי יופי אפקטיביים

Slogan

נעים להכיר

Team